Karcher K7 Full Control Plus Home - OKAZJE Oceń produkt:

od 1860,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Maksymalna temperatura wody: 60 °C

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze standardowym wyposażeniem, a także na dodatek:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa zapewniająca większą elastyczność 6m, DN 8. Dla urządzeń K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - poręczna budowa usprawniająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich typowych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - przeznaczona do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia różnorodnego rodzaju powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

uchwyt ścienny - do komfortowego przechowywania wyposażenia sprzętów wysokociśnieniowych Karcher. Nadzwyczajnie broni np. Szczotki przemywające przed odkształcaniem.

filtr wody - chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o ulepszonej formule intensywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszystkiego rodzaju pojazdów o niepowtarzalnej formule 3 w 1 skutecznie eliminuje nawet najszczególniej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o specyficznej formule 3 w 1 bezawaryjnie usuwa brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia tworzyw nienaturalnych o niepowtarzalnej formule 3 w 1 usuwa brud, chroni tworzywo nienaturalne i jego kolor. 1L

nabywając pakiet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, zaopatrzona w pistolety, które zasadniczo usprawniają przypasowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego oraz dobór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to wyjątkowo solidna i bezawaryjna maszyna wyekwipowana w chłodzony wodą, żywotny silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

poręczny bęben na wąż zezwala na jego komfortowe zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był możliwie najkorzystniejszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest realizowana przy pomocy przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

trwałość i wysoką bezusterkowość urządzenia ciśnieniowego K 7 zagwarantuje chłodzony wodą, konkretny silnik i najwyższej jakości komponenty.

komplet Home doskonale nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.) i środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

ma system złącza Quick Connect i przyciski +/- do sprawniejszego dostosowywania ciśnienia i podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

zezwala na szybkie i nieskomplikowane przejście w jeden z trzech strumieni wody. Wystarczy ją przekręcić żeby korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

poręczny bęben na wąż pozwala na jego wygodne zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do prędkiego i sprawnego czyszczenia powierzchni płaskich - dołączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do szybkiego i efektywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają produktywność czyszczenia nawet 10-krotnie, a sprawnie chroni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power przystępne doczyszczanie narożników. Wygodny uchwyt zezwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem w trakcie czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala przypasować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni.

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Myjki ciśnieniowe