Karcher K5 Full Control Home - OKAZJE Oceń produkt:

od 1219,00 PLN

oszczędzasz do 39%

 • Producent: Karcher
 • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
 • Moc: 2.1 kW
 • Ciśnienie maksymalne: 145 bar
 • Wydajność tłoczenia: 500 l/h
 • Maksymalna temperatura wody: 40 °C


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU standardowYM oraz ponadto

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
zapewniająca wiekszą elastyczność pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Nietrudne podłączenie między pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
ergonomiczna budowa upraszczająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
dedykowana jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki temu detergent nie jest transportowany przez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do komfortowego przechowywania wyposażenia maszyn wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Genialnie chroni szczotki przemywające przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia materiałów nienaturalnych o niepowtarzalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, broni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o oryginalnej formule 3 w 1 niezawodnie eliminuje brud, pielęgnuje i chroni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Pojemność 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o specyficznej formule 3 w 1 skutecznie usuwa choćby najistotniej uporczywe zabrudzenia. Na dodatek pokaźnie przyspiesza proces schnięcia. Objętość 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o ulepszonej formule energicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). Idealnie sprawdza się w myciu pojazdów, a także wodoodpornych powierzchni wokół domu. Pojemność 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia różnego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to nad wyraz mocna i bezusterkowa maszyna zaopatrzona w chłodzony wodą, trwały silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był możliwie najlepszy.

W komplecie do czyszczenia domu idealnie nadającym się do czyszczenia obszernych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Pakiet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l) i przystawki T-Racer T 350, która umożliwia czyszczenie większych, płaskich powierzchni w czasie istotnie krótszym za pomocą lancy.

K 5 Full Control Home rewelacyjnie nadaje się do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązespolić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean zezwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą zamianę środków w trakcie pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia, a także bezpieczeństwo samych urządzeń.

cechy i mocne strony K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego przez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie charakterystyczne

WYPOSAŻENIE charakterystycznE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do szybkiego i wydajnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle rozszerzają produktywność czyszczenia choćby 10-krotnie, a sprawnie broni przed rozpryskami wody. Komfortowe uchwyty pozwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 nadaje się do wszelkich domowych sprzętów wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane poprzez dany ekran/matrycę oraz komponenty ukazujące możliwości oferowanego towaru. Zawartość danego zestawu jest precyzyjnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania z ochotą na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Myjki ciśnieniowe