Karcher K3 Full Control - OKAZJE Oceń produkt:

od 517,00 PLN

oszczędzasz do 54%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Maksymalna temperatura wody: 40 °C

krótki czas przygotowania do pracy, wygodna mobilność i nieznaczny ciężar charakteryzują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 znamionuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia przez obracanie. Pozwala to dostosować cechy strumienia do mocnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający albo wąż wysokociśnieniowy. Duże koła, a także ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

atrybuty i atuty

  • Quick Connec. TUmożliwia proste przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia, a także odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • obszerny hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalająskonsolidować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun pozwala na wybór trafnego ustawienia.

    Wyposażenie standardowe.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Myjki ciśnieniowe