Karcher HD S-8/18 4 MX - OKAZJE Oceń produkt:

od 16071,18 PLN

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 5.5 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 180 bar
  • Wydajność tłoczenia: 800 l/h
  • Maksymalna temperatura wody: 30 °C

Urządzenie znamionuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania, a także wyjątkową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in. Dzięki przeniesieniu środka ciężkości). Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją chronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF).

Po wsunięciu butelki ze środkiem w specjalną kieszeń urządzenie identyfikuje go dzięki chipowi umieszczonemu w opakowaniu. W razie braku środka pielęgnacyjnego urządzenie informuje konieczność zamiany butelki.

precyzyjny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Można go łatwo wymontować i wyczyścić, co widocznie rozszerza jego efektywność. Sensor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C.

System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszelkich komponentów pompy po stronie wysokociśnieniowej. Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę tylko do temperatury 60°C, co skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo ograniczając jego zużycie do około 20%.

W wyposażeniu bęben na wąż. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!ForceAdvanced. Technologia EASY!Force redukuje siłę konieczną do utrzymania spustu pistoletu do zera. W dodatku urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie konwencjonalny system gwintów.

atrybuty I zalety produktywne W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo – nawet o 20%. Maksymalna sprawność Wysokowydajna technika palnika.

4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik przypasowany do długiej pracy Bezpieczne używanie precyzyjny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed skażeniami z wody. Sensor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.

SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszelkich części pompy po stronie wysokociśnieniowej. Wygodne w przechowywaniu Zintegrowany bęben na wąż z 20 m wężem wysokociśnieniowym.

wielki schowek na środki czyszczące, rękawice, narzędzia itp. Mobilne znaczne koła. Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. Krawężniki. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Wąż wysokociśnieniowy, 20 m Lanca spryskująca, 1050 mm Dysza power Zintegrowany bęben na wąż wysokociśnieniowy Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający i zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz Panel kontrolny z diodami powiadamiającymi automatyczne ograniczanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe) Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED Dwa zbiorniki na detergenty Zabezpieczenie przed pracą na sucho

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Myjki ciśnieniowe