• Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 7.8 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 200 bar
  • Maksymalna temperatura wody: 30 °C
W promocji Taniej! o 1 503,06 zł

URZĄDZENIE Z NOWYM WYPOSAŻENIEM EASY!Force & EASY!Lock

Urządzenie cechuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania oraz unikatową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in. Dzięki przeniesieniu środka ciężkości). Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją chronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF). Po wsunięciu butelki ze środkiem w specjalną kieszeń urządzenie identyfikuje go dzięki chipowi umieszczonemu w opakowaniu. W razie braku środka pielęgnacyjnego urządzenie powiadamia konieczność wymiany butelki. Dokładny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed skażeniami z wody. Można go prosto wymontować i wyczyścić, co znacznie zwiększa jego sprawność. Czujka temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszelkich składników pompy po stronie wysokociśnieniowej. Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę jedynie do temperatury 60°C, co produktywne czyszczenie choćby silnych zabrudzeń, a równocześnie pozwala oszczędzać paliwo zniżając jego zużycie do około 20%.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force wykorzystujący siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wodyograniczyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

innowacyjny system połączeń EASY!Lock drastycznie ogranicza czas choćby do 5x przyłączania i rozłączania w kontraście do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując równocześnie trwałość i trwałość.


Urządzenia ciśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher niosą ze sobą 6 cech akcentujących je na rynku sprzętów:
1. Ochrona środowiska
szczególnie sprawna funkcja ECO, pokrętło serwisowe dla ustawiania poziomu twardości wody, turbodmuchawa, skrupulatne dozowanie detergentów, optymalna technika kotła grzejnego, efektywna pompa ciśnieniowa.
2. Prosta obsługa
Centralnie umieszczony, krystaliczny panel kontrolny zaprojektowany dla intuicyjnej obsługi, uchwyty na lancę spryskującą, ekran LED.
3. Wydajność czyszczenia
Wysoka produktywność mycia gwarantowana jest poprzez opatentowaną technologię dysz, ceramiczne tuleje, turbodmuchawę, a także wysoce wydajną pompę ciśnieniową.
4. Mobilność
Nowa koncepcja podwozia z dwoma przednimi kółkami samonastawnymi; dużymi ogumowanymi kołami tylnimi. Poręczne uchwyty, podwozie dostosowane do podnoszenia wózkiem widłowym, punkty zaczepu taśm zabezpieczających w transporcie – wszystko to zagwarantuje najwyższą swobodę w manewrowaniu urządzeniem.
5. Bezpieczeństwo
Ciągły monitoring spalin, odporna na korozję, trwała i wytrzymała obudowa, system ochrony urządzenia, trójtłokowa pampa osiowa z tulejami ceramicznymi, niepodatny na wysokie temperatury króciec spalinowy.
6. Przystępny serwis
komfortowy dostęp do wszelkich podzespołów urządzenia takich jak pompa, silnik, kocioł grzewczy sprawia, że naprawy nie są czasochłonne.

Więcej o nowy systemie wyposażenia EASY! - kliknij


Wyposażenie charakterystyczne

na dodatek w komplecie:

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Myjki ciśnieniowe