Karcher HD 13/18 4 S Plus - OKAZJE Oceń produkt:

od 9249,60 PLN

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 9.2 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 180 bar

URZĄDZENIE Z NOWYM WYPOSAŻENIEM EASY!Force & EASY!Lock

wydajne, trwałe i bezusterkowe urządzenie, które rewelacyjnie sprawdzają się w każdych warunkach. Dedykowane do usuwania bardzo uciążliwych zabrudzeń i długookresowych prac. Urządzenia w klasie super potrafią sprostać najtrudniejszym zadaniom i pracować w bardzo uciążliwych warunkach. W związaku z tym świetnie nadają się do zastosowania w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie oraz obszernych firmach transportowych. HD 13/18 S Plus wyposażony jest w solidny silnik chłodzony powietrzem. Trójtłokowa pompa z mosiężną głowicą gwarantuje długą żywotność urządzenia. Bogata oferta wyposażenia dopełniającego gwarantuje znaczny wachlarz zastosowań i pozwala zintegrować urządzenie do indywidualnych potrzeb klienta. Pionowa zwarta kompozycja, obfite koła transportowe, a także uchwyt prowadzący ułatwiają przemieszczanie urządzenia. W charakterystycznym wyposażeniu dysza Power oraz dysza rotacyjna i 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy Longlife. Pistolet wysokociśnieniowy ma system Easy Press, który wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego przez co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo. Dopełniającą zaletą pistoletu jest Servo Control czyli pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.


Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force wykorzystujący siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wodyzniżyć siłę niezbędną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

innowacyjny system połączeń EASY!Lock drastycznie zmniejsza czas choćby do 5x przyłączania i rozłączania w porównaniu do klasycznych systemów gwintowych zachowując równocześnie odporność i trwałość.


cechy i mocne strony

Pistolet EASY!Force i szybkozłącze EASY!Lock

Aby zaoszczędzić czas i wysiłek


Jakość Kärcher
4-biegunowy, chłodzony wodą silnik elektryczny.
wzmocnione plastikowe koła.
Mosiężna głowica pompy i ceramiczne tłoki.

Uchwyt na wąż
komfortowy i prędki montaż i demontaż.
Wąż wysokociśnieniowy poprowadzony pod urządzeniem.

powiększone bezpieczeństwo
Zintegrowany, elektroniczny układ kontroli urządzenia.
samoczynne wyłączenie w przypadku przeciążenia sieci.
samoczynne wyłączenie w sytuacji braku fazu albo wycieku z urządzenia.

mobilne
Gumowe koła.
Udogodnienia w obsłudze.


Więcej o nowy systemie wyposażenia EASY! - kliknij


Wyposażenie standardowe

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Myjki ciśnieniowe